top of page

Polskojęzyczna giełda - BitBay 

Myślę, że jest to najbezpieczniejsza Polska giełda krypto. Szybki support! Wszystko działa sprawnie. Jeśli ktoś chce zaczynać przygodę z kryptowalutami, to jak najbardziej polecam Bitbay. Polska giełda, łatwa do poruszania, sam od niej zaczynałem, co najważniejsze support który działa i bardzo sprawnie pomaga w rozwiązywaniu problemów.Polecam gorąco !!!

944cd532b00f1aea58963fa6f66cdb4544ecb77f

Binance - to znana giełda kryptowalutowa, która działa od roku 2017. Na platformie Binance jest około 110 rozmaitych kryptowalut, pomiędzy którymi nie brakuje Bitcoin, Ethereum, Ripple, IOTA ani wirtualna alternatywa dolaru amerykańskiego Tether US (USDT). Dla każdej kryptowaluty mają użytkownicy w swym koncie własny portfel wirtualny. Giełda ma dodatkowo własną walutę kryptograficzną (BNB), którą można wykorzystywać w celu korzystnego uiszczania opłat.

Binance-Review-Featured-Image.png
Bittrex -  jest jedną z największych i najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie. Jej siedziba znajduje się w Stanach zjednoczonych. Bittrex jest popularny w Polsce, bo jest jedną z częściej odwiedzanych giełd jeżeli chodzi o alt coiny.
Bittrex-Logo-864x455.png
Giełda KuCoin.com powstała w połowie września 2017 roku i  notuje stały wzrost nowych użytkowników. KuCoin oferuje sporo par handlowych  200 alcoinów, oraz możliwość obniżenia kosztów prowizji za pomocą tokenów KCS, czyli KuCoin Shares – ich własnej kryptowaluty. KuCoin oferuje bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie i szybkość bo, transakcje przychodzące są obsługiwane w czasie 2 minut, natomiast wychodzące to około, plus minus 10 minut.
KuCoin-Review.png
Cryptopia - Powstała w roku 2017 i zarejestrowana jest w Nowej Zelandii. Giełda cieszy się naprawdę wysokim wolumenem a płynność transakcji jest na naprawdę dobrym poziomie, a same opłaty za transakcje nie przekraczają  0,2%.Traderów przyciąga głównie za pomocą swojej oferty, gdyż można znaleźć w niej ponad 400 tokenów. Zakup altcoinów odbywa się za pomocą BTC, USDT, NZDT, LTC i Doge. Bezpieczeństwo giełdy jest na wysokim poziomie i ma autoryzację 2FA.
2w6z0ad cryptopia.png

CoinExchange.io - to internetowa platforma wymiany walut, stawiają na  łatwość obsługi, bezpieczeństwo i obsługę klienta.

 Misją CoinExchange jest, stać się filarem na rynku internetowych kryptowalut.

Jest to w miare nowa giełda i jeszcze jest pod obserwacja moją. Znajdziemy tam, sporo różnych nowych kryptowalut i tokenów.

Jak dotąd wszystko działa sprawnie.

coin-exchange.png
TradeSatoshi - to platforma handlowa dla Bitcoin i Altcoins. Dobra by szybko kupić i sprzedać, lub wysłać na portfel. Nie trzymamy na długo tam naszych kryptowalut. Plusem dla zbieraczy darmowych kryptowalut jest, to że ta giełda ma sporo Faucetow (kranikow) z darmowymi coinami.
tradesatoshi-logo.jpg
bottom of page